Skaitmeninė
odontologija

Šiuolaikinės technologijos – Jūsų patogumo,
gydymo komforto ir kokybės užtikrinimui.

Skaitmeninės odontologijos nauda Jums

Tai pažangus gydymas pasinaudojant naujausiomis odontologijos technologijomis, kurios leidžia užtikrinti, mums visiems labai svarbų komfortą gydymo metu ir rezultatą, leidžiantį džiaugtis ilgus metus.

  • CEREC sistemos, 3D lazerinis dantų skenavimo procesas, naudojant net iki 19 mikronu tikslumo intraoralini skeneri, yra maksimaliai greitas, patogus ir preciziškas, garantuojantis aukštą gaminamų dantų restauracijų tikslumą bei funkcionalumą. Dėl to nereikalinga dantų atspaudų nuėmimo ir modelių gamybos procedūra.
  • Aukštos technologijos įranga pagal nuskenuotą dantų informaciją, sąkandžio ypatumus, kaimyninius dantis ar pagal sveiko danties paviršiaus morfologiją sukuria pažeistam dančiui reikalingos formos, spalvos ir krypties restauraciją.
  • Jeigu trūksta, kokios nors reikšmingos informacijos, tai pagal atliktus mokslinius odontologinius tyrimus, pati programinė įranga pasiūlo pažeisto danties formą ir kitus parametrus.
bemetales-keramikos-restauracijos
  • Po restauracijos sumodeliavimo kompiuteryje, tikslūs modelio duomenys perduodami frezavimo įrangai CEREC MC XL PREMIUM, kuri per 10-15 minučių iš keramikos (porceliano) blokelio išpjauna tikslią restauraciją, paruoštą įstatymui.
  • Skaitmeninė 3D rentgenologinė diagnostika, intraoralinės skaitmeninės kameros, mūsų klinikoje įgalina precizišką ir tikslų ligos diagnozės nustatymą bei gydymo planavimą.
  • 3D intraoralinis skenavimas taip pat naudojamas ir chirurginių gidų gamyboje, kurių pagalba galima ypatingai tiksli ir greita implantacija be pjūvio. Chirurginiai gidai atspausdinami individualiai, kiekvienam paciento atvejui 3D printerio pagalba.
  • Skaitmeninės odontologija naudojama ir dantų tiesinime, pasitelkus 3D skanavimą ir printerį, gaminamos nematomos plonutės dantų tiesinimo kapos, įgalinančios patogų, nepastebimą dantų padėties žandikaulyje koregavimą.

Skaitmeninės odontologijos taikymas mūsų klinikoje

Mūsų klinika specializuojasi estetinės odontologijos ir implantologijos srityse, kuriose taikome vienus pažangiausių skaitmeninės odontologijos sprendimų.

Dantu implantacija
Dantu protezavimas
Dantu tiesinimas

3D protezavimas su CEREC - tikslesnis, ilgaamžiškesnis, greitesnis

Vienas vizitas ir bemetalės dantų restauracijos pagaminamos per kelioliką minučių, užtikrinant tvirtumą, tikslumą, ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą estetiką.

dantu-protezavimas-su-cerec

Kodėl verta rinktis CEREC 3D technologiją?

Jeigu Jums būtinas dantų protezavimas, tiesinimas ar kita gydymo procedūra 3D technologijos net kelis kartus pagreitins ir palengvins visą procesą bei garantuos prailgintą patvarumo laiką.

Intraoraliniu skenerio sukurto trimačio vaizdo pagalba galime pagaminti Jums idealiai tinkančius bemetalės konstrukcijos vainikėlius, tiltus, įklotus, užklotus, laminates bei restauracijas ant implantų. Sukurta restauracija, taip gerai priglunda prie danties paviršiaus, kad nereikia jokių papildomų sveiko danties šlifavimų.

Taip pat, galite pamiršti, bet kokius nuogąstavimus dėl naujos dantų formos ar jos pakitimų. Su CEREC sistema gamintos dantų restauracijos išlaiko individualų paciento dantų anatomijos braižą, jo neišsiskiria iš bendro vaizdo ir atrodo itin natūraliai. Tokios idealios kopijos negali sumodeliuoti net ir labai profesionalaus dantų techniko ranka.

Dažniausiai užduodami klausimai