Dantų protezavimas bemetale keramika

Aukščiausia kokybė, ilgaamžiškumas, preciziškas tikslumas ir ideali estetika — tai dantų protezavimas atliekamas su CEREC sistema, kurios  pagalba yra kuriamos tikslios dantų restauracijos. Jokio metalo burnoje, jokio nenatūralaus efekto, jokių ilgų ir varginančių vizitų pas odontologą — tik viena procedūra ir pagaliau vėl galėsite džiaugtis tobula šypsena!

Dantų protezavimas atliekamas naudojant natūralias danties struktūrą ir spalvą atitinkančias bio medžiagas, kurios leidžia kliento dantis atstatyti iki natūralaus tvirtumo, grožio ir funkcijos.

Dantų protezai yra atsparūs įskilimams, nes valgant karštą maistą ir po to geriant šaltą gėrimą, CEREC restauracijos ir natūralus dantis išsiplečia ir susitraukia beveik tuo pačiu laipsniu. Klientas gali jausti komfortą ne tik valgio metu, bet nuolat džiaugtis aukštos kokybės, estetiškai atrodančia, neabrazyvia, apnašų nekaupiančia restauracija.

dantu-protezavimas
dantu-protezavimas-su-cerec

Dantų protezavimas su CEREC sistema

Dažnai vieno – keturių dantų restauracijai užtenka vieno vizito. Užklotai, vainikai, laminatės bei tiltai gaminami mūsų klinikoje, tad paprastai nereikia ir laikinų vainikų. Tik vieną kartą vartojami nuskausminamieji vaistai, o aukštą tikslumą ir formą garantuoja pažangi programinė įranga.

Mūsų klinikoje dantų protezavimas atliekamas naudojant bemetalio porceliano protezus ir metalo keramiką bei įvairių konstrukcijų išimamus protezus. Bemetės keramikos karūnėlėje metalinis karkasas pakeistas aliuminio oksidu ar cirkoniu – pasirinkus šio tipo restauraciją, nesimatys jokio metalo atspalvio ar melsvų dantenų apie karūnėlę.

Šiuolaikinės technologijos leidžia pasiekti pačius aukščiausius estetikos reikalavimus. O CEREC sistema – tai nuostabi galimybė,  leidžianti sumažinti ne tik dantų bei burnos gydymo kaštus, bet svarbiausia laiką praleidžiamą odontologo kėdėje.

Suplanuokite savo apsilankymą pas gydytoją jau šiandien

Kiekvienas gydymo atvejis yra individualus, tad įsitikinti, kad šis gydymo metodas tinkamiausias Jums, galėsite tik konsultacijos metu. Atvykite pas mus, pasiūlysime Jums palankiausias dantų protezavimo kainas ir sudarysime individualų gydymo planą.

Kaip mes galime padėti?

Vainikėliai – padeda atstatyti neišsivysčiusių, nudilusių arba lūžusių dantų formą, sutvirtinta paslankius dantis, koreguoja sąkandžio aukštį. Jei atliktas dantų šaknų gydymas, restauracija kultiniais įklotais ir norima kosmetinio efekto.

Tiltiniai protezaiatstato prarastų dantų funkciją,  sutvirtinta paslankius dantis, padeda paskirstyti kramtymo krūvį, koreguoja sąkandį bei smilkininio – žandikaulio sąnario būklę.

Užklotai – mikroprotezai iš porceliano įcementuojami į dantį. Skirti dideliems krūminių dantų defektams. Jie per laiką nekeičia savo spalvos, nesusitraukia, išvengiama mikroplyšių ir antrinio karieso.

Laminatai – skirti priekinių dantų estetinėms korekcijoms, yra tvirti, labai estetiškai ir natūraliai atrodo. Ši restauracija daug patvaresnė nei estetinis plombavimas, ilgaamžė, nekeičia spalvos, neskilinėja.

dantu-implantavimo-etapai
dantu-karuneles-bemetale-keramika

Dantų protezavimo etapai

Gydytojas-odontologas dantį nupreparuoja pagal prarastų danties audinių kiekį, paruošia skaitmeninio atspaudo nuėmimui bei padengia plonu specialios atspindinčios pudros sluoksniu.

Tuomet nuimami skaitmeniniai antspaudai, kuriems naudojamas labai tikslus 3D lazerinis skeneris CEREC Bluecam. Lazerinis skenavimas yra maksimaliai greitas ir preciziškas.

Pagal nuskenuotą trūkstamų ir esamų sveikų dantų informaciją bei sąkandžio ypatumus, sukuriama reikalingos formos, spalvos ir krypties restauracija.

Po skaitmeninio modeliavimo, tikslūs restauracijos duomenys perduodami frezavimo įrangai, kuri per 10-15 minučių iš keramikos (porceliano) blokelio išpjauna tikslią, įstatymui paruoštą restauraciją.

Restauracija matuojama, poliruojama, jei reikia papildomai dažoma, glazūruojama ir pricementuojama – Jūsų dantų natūrali struktūra, funkcija ir grožis atstatyti.

Klientų atsiliepimai

“Rekomenduoju, profesionalus aptarnavimas, aukštas lygis. Jau daug metų esame gyd. Ievos pacientai. Jokių problemų, visada paslaugi, maloni gydytoja, supranta ir parenka tinkamą gydymo metodą. Labai patenkinta!”

“Puiki patirtis. Pirmiausia norėčiau pagirti nuostabią komunikaciją ir laiku gaunamus informatyvius el. laiškus. Gydytoja Ieva Day-Stirrat pasirodė esanti labai kvalifikuotu specialistė, ir aš jaučiuosi tikrai patogiai, leisdamas jai priimti sprendimus dėl mano gydymo. Rekomenduoju.”

“Nuostabu! Gydytojai atsakė į visus man rūpimus klausimus. Tiek klinikos aplinka aukšto lygio, tiek joje dirbantys specialistai laibai profesionalūs. Esu labai patenkinta jų darbu, net negaliu atsidžiaugti savo šypsena. Jau daug metų tiek daug nesišypsojau. Nemėgau odontologijos klinikų, tačiau ši klinika, tai vieta į kurią visad prireikus sugrįšiu.”

Žiūrėti daugiau

Kitos mūsų paslaugos

Dantų implantavimas

Didelio skausmo nesukelianti dantų implantacija be pjūvio, greitas ir tikslus prarastų dantų susigrąžinimo būdas.

Dantų protezavimas

Skaitmeninės dantų atstatymo sistemos CEREC pagalba kuriamos tikslios, bemetalės dantų restauracijos.

Ortodontinis gydymas

Pagal pažangiausias technologijas pritaikytas patogus dantų padėties koregavimas.

Prof. burnos higiena

Dantų apnašų pašalinimas padedantis panaikinti dantenų uždegimą, blogą burnos kvapą ar dantų jautrumą.

Estetinis plombavimas

Patikimas ir funkcionalus dantų defektų šalinimas, jų formos, spalvos, išsidėstymo korekcijos.

Dantų balinimas

Greitas, neskausmingas ir profesionalus dantų balinimas, saugiu ir efektyviu metodu.

Dantų plombavimas ir kanalų gydymas

Danties šaknies kanalų gydymas ir pergydymas, taikant skaitmenines technologijas.

Vaikų odontologija

Profilaktinė vaikų dantų priežiūra, gydymas ir konsultacijos, kaip teisingai prižiūrėti dantis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia garantija taikoma dantų protezavimui?

Dantų implantams ir protezavimo nenuimamais protezais darbams taikoma 10 metų garantija, su 10% mažėjančia išskaita kasmet (taikoma tuometinėms implantavimo bei protezavimo kainoms).

Tad garantijos suteikti negalime, jeigu:

Nesilaikoma burnos higienos ir gydytojo instrukcijų po implantacijos, pacientas rūko;

Jeigu pacientas neatvyksta profilaktiškai burnos apžiūrai ir burnos higienai nors kartą per metus;

Jeigu sergate liga, turinčią neigiamą poveikį dantų būklei (diabetas, epilepsija, osteoporozė, atliekama chemoterapija ir kt.).

Užklausos forma

Turite klausimų ar reikalinga skubi specialisto konsultacija, nedvejokite
parašykite mums žinutę


    Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.