lt

Kodėl verta rinktis musų kliniką?

Odontika yra moderni estetinės odontologijos ir dantų implantologijos klinika. Pasitelkiant pažangias skaitmeninės odontologijos technologijas atliekame – dantų implantavimą, dantų protezavimą, estetinį dantų plombavimą bei terapinį ir endodontinį dantų gydymą.

Taip pat teikiame ortodontinio gydymo, profesionalios burnos higienos, dantų balinimo, vaikų dantukų gydymo ir profilaktinės priežiūros paslaugas.

Kasmet mūsų klinikoje apsilanko per 1000 pacientų iš įvairiausių šalių. Dėka kvalifikuotos gydytojų komandos, naujos pažangios skaitmeninės įrangos, kokybę užtikrinančių naujausių technologijų ir lankstus darbo grafiko, mes galime pasiūlyti profesionalų ir greitą dantų gydymą.

Išvenkite ilgų ir varginančių vizitų pas odontologą

Moderni odontologinė įranga suteikia galimybę teikti įvairias gydymo paslaugas, nuo nedidelių estetinių korekcijų ar dantų higienos iki dantų protezavimo ir chirurgijos bei sumažinti gydymo laiką ir kaštus.

Moderni laboratorija

Klinikoje įrengta moderni skaitmeninė dantų gamybos laboratorija, kurioje naudojama naujoji maksimaliai greita, patogi ir preciziška pažeistų dantų atstatymo sistema CEREC ir 3D lazerinis intraoralinis skeneris.

Pažangios technologijos

Klinikoje įdiegtos pažangios diagnostikos technologijos. Dėka skaitmeninio 3D rentgeno ir intraoralinio skenerio, atliekamas kruopštus chirurginis gydymas, leidžiantis dantų implantavimą atlikti greitai, tiksliai ir be pjūvio – chirurginių gidų pagalba.

Trumpesnis gydymo laikas

Mūsų naudojama dantų protezavimo sistema leidžia reikiamą danties dalį pagaminti vos per kelioliką minučių. Tad, priklausomai nuo situacijos sunkumo, dantų protezavimą galima atlikti netgi vieno ar dviejų vizitų metu.

Aukšta kvalifikacija

Mūsų klinikoje dirbantis gydytojai nuolatos tobulinasi savo srityse, turi aukštus kvalifikacijos vertinimus, ko dėka gali pritaikyti pažangiausius gydymo metodus savo pacientams.

Norite, plačiau susipažinti su mūsų klinikoje taikomomis skaitmeninės odontologijos
technologijomis, naudojamomis priemonėmis ir jų nauda gydymo procese?

Mūsų klinikoje dirbantys specialistai

Odontologijos klinikoje dirba tik aukštą kvalifikaciją ir ilgametę patirtį turintys specialistai

Informacija pacientams iš užsienio

Mes specializuojamės greitame ir profesionaliame dantų gydyme. Jūs galite susigydyti dantis per savaitgalį ar per savaitę atostogų metu Lietuvoje, tai puiki alternatyva, jei neturite galimybės atvykti ilgesniam laikui. Mūsų naudojamos technologijos leidžia gydymo procesą atlikti tiksliai, kokybiškai ir per trumpą laiką.

  • Mums ypač svarbus bendravimas tarp klinikos, odontologo ir paciento. Tad, planuojant vizitą mūsų klinikoje, Jūs visada galite susisiekti su mūsų komanda Jums patogiu būdu ir prieš atvykstant išsiaiškinti Jums rūpimus klausimus.
  • Jei į mūsų kliniką atvykstate iš kitos šalies, mes Jums sudarysime išskirtinį gydymo grafiką. Atsižvelgiant į situacijos sudėtingumą ir kokio tipo procedūra yra reikalinga, gydymui Jums gali užtekti vos vieno vizito.
prarastu-dantu-restauracija

Klientų atsiliepimai

“Rekomenduoju, profesionalus aptarnavimas, aukštas lygis. Jau daug metų esame gyd. Ievos pacientai. Jokių problemų, visada paslaugi, maloni gydytoja, supranta ir parenka tinkamą gydymo metodą. Labai patenkinta!”

“Puiki patirtis. Pirmiausia norėčiau pagirti nuostabią komunikaciją ir laiku gaunamus informatyvius el. laiškus. Gydytoja Ieva Day-Stirrat pasirodė esanti labai kvalifikuotu specialistė, ir aš jaučiuosi tikrai patogiai, leisdamas jai priimti sprendimus dėl mano gydymo. Rekomenduoju.”

“Nuostabu! Gydytojai atsakė į visus man rūpimus klausimus. Tiek klinikos aplinka aukšto lygio, tiek joje dirbantys specialistai laibai profesionalūs. Esu labai patenkinta jų darbu, net negaliu atsidžiaugti savo šypsena. Jau daug metų tiek daug nesišypsojau. Nemėgau odontologijos klinikų, tačiau ši klinika, tai vieta į kurią visad prireikus sugrįšiu.”

Žiūrėti daugiau

Užklausos forma

Turite klausimų ar reikalinga skubi specialisto konsultacija, nedvejokite
parašykite mums žinutę


    Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.