lt

Pasirinkite Jums tinkamiausią būdą

Jei Jums būtina skubi odontologo pagalba – reikia greitai sutvarkyti lūžusį, skaudantį dantį, jei prasidėjo ūmus uždegimas, susisiekite su mumis. Tokiais atvejais numatome laiką, kuomet galime pacientus priimti skubos tvarka.

+370 614 42098

Skambinkite nurodytu telefonu: I – V nuo 8 iki 20 val., VI nuo 10 iki 15 val.

Odontika

Parašykite arba paskambikite mums SKYPE programėlės pagalba.

@odontika

Parašykite arba paskambikite mums MESSENGER programėlės pagalba.

Polocko g. 2, Vilnius, LT-01204

Ką reikia žinoti registruojantis skubiai pagalbai?

Registracija

Jeigu registruojatės skubios pagalbos vizitui, turėtumėte pranešti administratorei, kad kamuoja skausmas, o jei jo nėra, pvz. esant ne skausmo, o estetinei – danties nulūžimo priežasčiai, kad reikalinga danties atstatymo pagalba.

Vizito paskyrimas

Klinikoje dirbantys gydytojai visada stengiasi, pacientus, kuriems būtina skubi pagalba priimti tą pačią dieną, tačiau tam tikrai atvejais atvykus į kliniką gali tekti palaukti, tokiu atveju, tik atvykus ir esant stipriam skausmui yra suleidžiami nuskausminamieji vaistai, kad galėtumėte palaukti kol atsilaisvins gydytojas ir galės atlikti būtiną gydymą.

Procedūros

Jei skausmas kyla dėl infekuoto danties, esant giliam kariesui ar danties lūžiui – dažniausiai pirmojo vizito metu yra į dantį įdedami devitalizuojantys vaistai bei laikina plomba, tuomet paskiriamas sekantis danties gydymo vizitas.

Nuskilusio ar lūžusio danties atveju, esant laiko ilgesniam vizitui dantis gali būti restauruojamas iš kart klinikoje. CEREC sistemos pagalba, mes galime paruošti bemetalę restauraciją vos per 10-15 minučių.