Ortodontinis gydymas kapomis

Nematomas dantų tiesinimas – nauja, pažangiausias technologijas pritaikiusi, patogi dantų padėties koregavimo sistema. Ši sistema jau eilę metų naudojama daugelyje pasaulio šalių – Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje ir daugelyje kitų Europos šalių, bei Amerikoje, o dabar ir Lietuvoje – Odontikoje.

Šios sistemos populiarumas kas dieną vis didėja. Viskas ką jūs turite daryti, tai nešioti plonytę, permatomą, dantis tiesinančią kapą, kurią kas 1-2 savaites keisite vis nauja. Šios technologijos dėka dantys bus švelniai stumiami į taisyklingos padėties vietą.

Šypsena su taisyklingai išsidėsčiusiais dantimis suteikia pasitikėjimo – pokalbiuose dėl darbo, kalbant prieš auditoriją ar asmeniniuose santykiuose su artimaisiais. Tiesūs dantys gali pakeisti jūsų įproti švepluoti.

nematomas-dantu-tiesinimas
kodel-verta-tiesinti-dantis

Dantų tiesinimo kapomis privalumai

Ši sistema yra bevielė, nereikalingas metalo klijavimas prie dantų (kas, esant blogai higienai, gali sukelti ėduonį). Kapos yra nematomos, lengvai nuimamos, dėl ko pacientai gali patogiai valgyti, efektyviai išvalyti dantis, ar dalyvauti svarbiuose susitikimuose bei renginiuose be jokių nepatogumų.

Niekas net nepastebės, kad jūs kažką nešiojate, pvz. kaip breketus ar plokštelę.

Puiki šypsena yra ne tik grožio etalonas, bet ir parodo žmogaus sveikatą. Dantys, kurie yra taisyklingai išsidėstę dantų lanke yra lengviau išvalomi, ko pasekoje jūsų burnos higiena yra geresnė ir lengvesnė. Pagerėja kramtymo efektyvumas, kas leidžia išvengti virškinamojo trakto ligų. Taisyklingas sąkandis sumažina perdėto streso, galvos skausmų pavojų.

Suplanuokite savo apsilankymą pas gydytoją jau šiandien

Kiekvieno paciento atvejis yra individualus, tad įsitikinti, kad šis gydymo metodas Jums reikalingas ir tinkamas, galėsite tik konsultacijos metu. Atvykite pas mus, atliksime dantų profilaktinę apžiūrą ir pasiūlysime Jums palankiausias paslaugų kainas.

Kaip mes galime padėti?

Galimi gydymo skaidriosiomis kapomis atvejai:

  • dantų susigrūdimas;
  • tarpai tarp dantų;
  • gilus sukandimas, didelis priekinių viršutinių dantų persidengimas;
  • tiesus sukandimas, per didelis apatinis žandikaulis;
  • kryžminis sąkandis;
  • nesutampanti dantų lankų centro linija;

Dantų tiesinimas kapomis gali jums suteikti šypseną, apie kurią visada svajojote. Eilę metų breketai buvo vienintelė galimybė, tačiau odontologijai sparčiai tobulėjant šiandien savo pacientams galime pasiūlyti dantų tiesinimą, be jokio diskomforto.

dantu-implantavimo-etapai
dantu-tiesinimo-kapomis-atvejai

Dantų tiesinimo kapomis procesas

Pirmiausia, nuimami jūsų žandikaulių atspaudai ir siunčiami į Didžiąją Britaniją, kur skaitmeniniu būdu yra sumodeliuojamas jūsų idealus sąkandis ir apytiksliai nustatoma, kiek kapų jums reikės nešioti.

Paprastai kapa yra keičiama, kas 1-2 savaites, kiekviena iš jų šiek tiek pasuka reikiamus dantis idealios pozicijos link. Pakrypusius dantis kapa veikia tik tam tikra leistino dydžio jėga, kad nebūtų sukeliamas dantų šaknų tirpimas.

Kapos yra gaminamos rinkiniais. Vieną rinkinį sudaro 6 kapos – jei tiesinami vieno žandikaulio dantys arba 12 – jei tiesinami abu žandikauliai. Kuo sunkesnis atvejis, tuo daugiau kapų reikės nešioti.

Sunešiojus kapų rinkinį, vėl lauksime jūsų pas mus, vizito metu atspaudai bus atnaujinami ir išsiunčiami naujo kapų rinkinio gamybai. Po poros savaičių atiduodamas naujas kapų rinkinys.

Klientų atsiliepimai

“Rekomenduoju, profesionalus aptarnavimas, aukštas lygis. Jau daug metų esame gyd. Ievos pacientai. Jokių problemų, visada paslaugi, maloni gydytoja, supranta ir parenka tinkamą gydymo metodą. Labai patenkinta!”

“Puiki patirtis. Pirmiausia norėčiau pagirti nuostabią komunikaciją ir laiku gaunamus informatyvius el. laiškus. Gydytoja Ieva Day-Stirrat pasirodė esanti labai kvalifikuotu specialistė, ir aš jaučiuosi tikrai patogiai, leisdamas jai priimti sprendimus dėl mano gydymo. Rekomenduoju.”

“Nuostabu! Gydytojai atsakė į visus man rūpimus klausimus. Tiek klinikos aplinka aukšto lygio, tiek joje dirbantys specialistai laibai profesionalūs. Esu labai patenkinta jų darbu, net negaliu atsidžiaugti savo šypsena. Jau daug metų tiek daug nesišypsojau. Nemėgau odontologijos klinikų, tačiau ši klinika, tai vieta į kurią visad prireikus sugrįšiu.”

Žiūrėti daugiau

Kitos mūsų paslaugos

Dantų implantavimas

Didelio skausmo nesukelianti dantų implantacija be pjūvio, greitas ir tikslus prarastų dantų susigrąžinimo būdas.

Dantų protezavimas

Skaitmeninės dantų atstatymo sistemos CEREC pagalba kuriamos tikslios, bemetalės dantų restauracijos.

Ortodontinis gydymas

Pagal pažangiausias technologijas pritaikytas patogus dantų padėties koregavimas.

Prof. burnos higiena

Dantų apnašų pašalinimas padedantis panaikinti dantenų uždegimą, blogą burnos kvapą ar dantų jautrumą.

Estetinis plombavimas

Patikimas ir funkcionalus dantų defektų šalinimas, jų formos, spalvos, išsidėstymo korekcijos.

Dantų balinimas

Greitas, neskausmingas ir profesionalus dantų balinimas, saugiu ir efektyviu metodu.

Dantų plombavimas ir kanalų gydymas

Danties šaknies kanalų gydymas ir pergydymas, taikant skaitmenines technologijas.

Vaikų odontologija

Profilaktinė vaikų dantų priežiūra, gydymas ir konsultacijos, kaip teisingai prižiūrėti dantis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip ilgai reikia nešioti ir keisti tiesinimo kapas?

Jei kapas norite keisti kas savaitę, per parą kapą reikia išnešioti bent 20 valandų. Ją išsiimti galima valgant, valant dantis ar esant svarbiam susitikimui ar progai jei norite visai jos nedėvėti.

Naujas kapų rinkinys nuo vizito pas mus bus pagaminamas ir atiduodamas jums per porą savaičių, tad vizito laiką būtinai suplanuokite iš anksto. O, kiek tokių vizitų ir kapų rinkinių reikės, priklauso nuo atvejo sunkumo.

Užklausos forma

Turite klausimų ar reikalinga skubi specialisto konsultacija, nedvejokite
parašykite mums žinutę


    Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.