Kas yra profesionali burnos higiena?

Tai yra procedūra atliekama gyd. odontologo arba burnos higienisto odontologijos kabinete. Jos metu pašalinami dantų akmenys, nuvalomas minkštasis ir pigmentinis apnašas, poliruojami dantų ir plombų paviršiai.

Ši procedūra padeda panaikinti uždegimą, blogą burnos kvapą, dantenų kraujavimą ir dantų jautrumą. Procedūros metų parenkamos individualios burnos higienos priemonės, pacientai apmokomi teisingai valyti ir prižiūrėti dantis.

Mūsų klinikoje naudojami modernūs ir itin švelnūs burnos audiniams poliravimo milteliai. Jų šarminis poveikis apsaugo nuo dantų ėduonies ir mažina dantenų uždegimo tikimybę. Šių miltelių dalelės nėra aštrios, tad nebraižo dantų paviršiaus. Po procedūros dantys pašviesėja ir įgauna natūralų baltumą.

profesionali-burnos-higiena-vilnius
burnos-higiena

Kodėl burnos higiena yra būtina?

Viena svarbesnių karieso, gingivito ir periodontito atsiradimo priežasčių yra dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai, kurie ne tik sukelia burnos ertmės susirgimus, bet ir neigiamai veikia bendrą organizmo sveikatą, širdies ir kraujagyslių sistemą, sąnarius ir vaisių nėštumo metu.

Nepašalintos minkštos apnašos mineralizuojasi ir susidaro kietos dantų apnašos (akmenys), kurios trukdo natūraliai valytis burnai, sulaiko bakterijas. Taip sudaromos sąlygos nuolatiniam dantenų ir periodonto audinių uždegimui, emalio demineralizacijai ir blogo burnos kvapo atsiradimui.

Tad, profesionali dantų higiena yra ideali apauga nuo burnos ertmės susirgimų, dantų spalvos pakitimų ir blogo burnos kvapo.

Suplanuokite savo apsilankymą pas gydytoją jau šiandien

Kiekvieno paciento atvejis yra individualus, tad įsitikinti, kad ši procedūra Jums reikalinga, galėsite tik konsultacijos metu. Atvykite pas mus, atliksime dantų profilaktinę apžiūrą ir pasiūlysime Jums palankiausias paslaugų kainas.

Kaip mes galime padėti?

Kiekvienam pacientui, nepriklausomai nuo jo burnos ertmės būklės, pas burnos higienistą rekomenduojama apsilankyti mažiausiai 2 kartus per metus.

Išskirtiniais atvejais, kai yra polinkis kauptis apnašoms, pacientas serga lėtinėmis ligomis, rūko arba nešioja nenuimamus ortodontinius prietaisus,  profesionalią burnos higieną patartina atlikti kas 2 – 4 mėnesius.

dantu-implantavimo-etapai
burnos-higienos-procedura-kaip-atliekama

Kaip atliekama prof. burnos higienos procedūra?

Procedūra trunka nuo pusvalandžio iki pusantros valandos. Jos trukmė priklauso nuo paciento burnos sveikatos būklės, dantų apnašo kiekio, papildomų procedūrų (nuskausminimo arba gydomųjų preparatų aplikacijos taikymo)  ir nuo paciento bendros sveikatos būklės bei savijautos. Prieš procedūrą yra atliekama profilaktinė apžiūra ir įvertinama bendra  burnos bei dantų būklė.

Pirmas etapas – moderniu ultragarsiniu skaleriu nuvalomos kietosios dantų apnašos. Antras etapas –  sodos arba kalcio karbonato dalelių, vandens ir suspausto oro srautu nuvalomos minkštosios ir pigmentinės (nikotino, kavos, arbatos) apnašos. Sritims apie implantus naudojami specialūs instrumentai ir poliravimo milteliai. Procedūros pabaigoje atliekamas dantų ir plombų poliravimas.

Klientų atsiliepimai

“Rekomenduoju, profesionalus aptarnavimas, aukštas lygis. Jau daug metų esame gyd. Ievos pacientai. Jokių problemų, visada paslaugi, maloni gydytoja, supranta ir parenka tinkamą gydymo metodą. Labai patenkinta!”

“Puiki patirtis. Pirmiausia norėčiau pagirti nuostabią komunikaciją ir laiku gaunamus informatyvius el. laiškus. Gydytoja Ieva Day-Stirrat pasirodė esanti labai kvalifikuotu specialistė, ir aš jaučiuosi tikrai patogiai, leisdamas jai priimti sprendimus dėl mano gydymo. Rekomenduoju.”

“Nuostabu! Gydytojai atsakė į visus man rūpimus klausimus. Tiek klinikos aplinka aukšto lygio, tiek joje dirbantys specialistai laibai profesionalūs. Esu labai patenkinta jų darbu, net negaliu atsidžiaugti savo šypsena. Jau daug metų tiek daug nesišypsojau. Nemėgau odontologijos klinikų, tačiau ši klinika, tai vieta į kurią visad prireikus sugrįšiu.”

Žiūrėti daugiau

Kitos mūsų paslaugos

Dantų implantavimas

Didelio skausmo nesukelianti dantų implantacija be pjūvio, greitas ir tikslus prarastų dantų susigrąžinimo būdas.

Dantų protezavimas

Skaitmeninės dantų atstatymo sistemos CEREC pagalba kuriamos tikslios, bemetalės dantų restauracijos.

Ortodontinis gydymas

Pagal pažangiausias technologijas pritaikytas patogus dantų padėties koregavimas.

Prof. burnos higiena

Dantų apnašų pašalinimas padedantis panaikinti dantenų uždegimą, blogą burnos kvapą ar dantų jautrumą.

Estetinis plombavimas

Patikimas ir funkcionalus dantų defektų šalinimas, jų formos, spalvos, išsidėstymo korekcijos.

Dantų balinimas

Greitas, neskausmingas ir profesionalus dantų balinimas, saugiu ir efektyviu metodu.

Dantų plombavimas ir kanalų gydymas

Danties šaknies kanalų gydymas ir pergydymas, taikant skaitmenines technologijas.

Vaikų odontologija

Profilaktinė vaikų dantų priežiūra, gydymas ir konsultacijos, kaip teisingai prižiūrėti dantis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką reikia žinoti po profesionalios burnos ertmės higienos procedūros?

Po procedūros reikėtų atsisakyti aštraus ir kieto maisto, nes dantenos gali būti sudirgusios, patinusios ar kelias dienas kraujuoti. Dantenų būklei pilnai atsistatyti reikės iki dviejų savaičių.

O norint, kad jos gytų greičiau, rekomenduojama burną skalauti profilaktiniais skalavimo skysčiais, gydomuosius skysčius naudoti tik paskyrus specialistui.

Dantys taip pat gali būti jautresni terminiams dirgikliams, juos reikėtų atsargiai valyti minkštu šepetėliu ir naudoti tarpdančių siūlą.

Užklausos forma

Turite klausimų ar reikalinga skubi specialisto konsultacija, nedvejokite
parašykite mums žinutę


    Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.