Dantų protezavimas bemetale keramika

Aukščiausia kokybė, ilgaamžiškumas, preciziškas tikslumas ir ideali estetika — tai dantų atstatymo sistemos CEREC pagalba kuriamos tikslios dantų restauracijos. Jokio metalo burnoje, jokio nenatūralaus efekto, jokių ilgų ir varginančių vizitų pas odontologą — tik viena procedūra ir pagaliau vėl galėsite džiaugtis tobula šypsena!

Restauracijoms naudojamos natūralią danties struktūrą ir spalvą atitinkančios, bio medžiagos, leidžiančios kliento dantis atstatyti iki natūralaus tvirtumo, grožio ir funkcijos.

Dantų protezai yra atsparūs įskilimams, nes valgant karštą maistą ir po to geriant šaltą gėrimą, CEREC restauracijos ir natūralus dantis išsiplečia ir susitraukia beveik tuo pačiu laipsniu. Klientas gali jausti komfortą ne tik valgio metu, bet nuolat džiaugtis aukštos kokybės, estetiškai atrodančia, neabrazyvia, apnašų nekaupiančia restauracija.

dantu-protezavimas
dantu-protezavimas-su-cerec

CEREC technologijos privalumai

Dažnai vieno – keturių dantų restauracijai užtenka vieno vizito. Užklotai, vainikai, laminatės bei tiltai gaminami mūsų klinikoje, tad paprastai nereikia ir laikinų vainikų. Tik vieną kartą vartojami nuskausminamieji vaistai, o aukštą tikslumą ir formą garantuoja pažangi programinė įranga.

Mūsų odontologijos klinikoje protezavimui naudojami bemetalio porceliano protezai ir metalo keramika bei įvairių konstrukcijų išimami protezai. Bemetės keramikos karūnėlėje metalinis karkasas pakeistas aliuminio oksidu ar cirkoniu – pasirinkus šio tipo restauraciją, nesimatys jokio metalo atspalvio ar melsvų dantenų apie karūnėlę.

Šiuolaikinės technologijos leidžia pasiekti pačius aukščiausius estetikos reikalavimus. O CEREC sistema – tai nuostabi galimybė,  leidžianti sumažinti ne tik dantų bei burnos gydymo kaštus, bet svarbiausia laiką praleidžiamą odontologo kėdėje.

Suplanuokite savo apsilankymą pas gydytoją jau šiandien

Kiekvienas gydymo atvejis yra individualus, tad įsitikinti, kad šis gydymo metodas tinkamiausias Jums, galėsite tik konsultacijos metu. Atvykite pas mus, pasiūlysime Jums palankiausias dantų protezavimo kainas ir sudarysime individualų gydymo planą.

Kaip mes galime padėti?

Užklotai – mikroprotezai iš porceliano įcementuojami į dantį. Skirti dideliems krūminių dantų defektams. Jie per laiką nekeičia savo spalvos, nesusitraukia, išvengiama mikroplyšių ir antrinio karieso.

Laminatai – skirti priekinių dantų estetinėms korekcijoms, yra tvirti, labai estetiškai ir natūraliai atrodo. Ši restauracija daug patvaresnė nei estetinis plombavimas, ilgaamžė, nekeičia spalvos, neskilinėja.

Vainikėliai – padeda atstatyti neišsivysčiusių, nudilusių arba lūžusių dantų formą, sutvirtinta paslankius dantis, koreguoja sąkandžio aukštį. Jei atliktas dantų šaknų gydymas, restauracija kultiniais įklotais ir norima kosmetinio efekto.

Tiltiniai protezai – atstato prarastų dantų funkciją,  sutvirtinta paslankius dantis, padeda paskirstyti kramtymo krūvį, koreguoja sąkandį bei smilkininio – žandikaulio sąnario būklę.

Lanko atraminiai protezai – kai netenkama daugelio dantų ir nebeįmanoma protezuoti tiltiniais protezais.  Išimami lanko atraminiai protezai yra lengvi ir estetiški, tad niekas net nepastebės, jog tokį turite.

dantu-implantavimo-etapai
dantu-karuneles-bemetale-keramika

Dantų protezavimo etapai

Gydytojas-odontologas dantį nupreparuoja pagal prarastų danties audinių kiekį, paruošia skaitmeninio atspaudo nuėmimui bei padengia plonu specialios atspindinčios pudros sluoksniu.

Tuomet nuimami skaitmeniniai antspaudai, kuriems naudojamas labai tikslus 3D lazerinis skeneris CEREC Bluecam. Lazerinis skenavimas yra maksimaliai greitas ir preciziškas.

Pagal nuskenuotą trūkstamų ir esamų sveikų dantų informaciją bei sąkandžio ypatumus, sukuriama reikalingos formos, spalvos ir krypties restauraciją.

Po skaitmeninio modeliavimo, tikslūs restauracijos duomenys perduodami frezavimo įrangai, kuri per 10-15 minučių iš keramikos (porceliano) blokelio išpjauna tikslią, įstatymui paruoštą restauraciją.

Restauracija matuojama, poliruojama, jei reikia papildomai dažoma, glazūruojama ir pricementuojama – Jūsų dantų natūrali struktūra, funkcija ir grožis atstatyti.

Klientų atsiliepimai

“Rekomenduoju, profesionalus aptarnavimas, aukštas lygis. Jau daug metų esame gyd. Ievos pacientai. Jokių problemų, visada paslaugi, maloni gydytoja, supranta ir parenka tinkamą gydymo metodą. Labai patenkinta!”

“Puiki patirtis. Pirmiausia norėčiau pagirti nuostabią komunikaciją ir laiku gaunamus informatyvius el. laiškus. Gydytoja Ieva Day-Stirrat pasirodė esanti labai kvalifikuotu specialistė, ir aš jaučiuosi tikrai patogiai, leisdamas jai priimti sprendimus dėl mano gydymo. Rekomenduoju.”

“Nuostabu! Gydytojai atsakė į visus man rūpimus klausimus. Tiek klinikos aplinka aukšto lygio, tiek joje dirbantys specialistai laibai profesionalūs. Esu labai patenkinta jų darbu, net negaliu atsidžiaugti savo šypsena. Jau daug metų tiek daug nesišypsojau. Nemėgau odontologijos klinikų, tačiau ši klinika, tai vieta į kurią visad prireikus sugrįšiu.”

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia garantija taikoma dantų protezavimui?

Nuolatinėms dantų karūnėlėms, tiltams ir užklotams taikoma 5 metų garantija. Tačiau jų sėkmingas naudojimas didžiąja dalimi priklauso nuo jų priežiūros.

Tad garantijos suteikti negalime, jeigu:

Nesilaikoma burnos higienos ir gydytojo instrukcijų po implantacijos, pacientas rūko;

Jeigu pacientas neatvyksta profilaktiškai burnos apžiūrai ir burnos higienai nors kartą per metus;

Jeigu sergate liga, turinčią neigiamą poveikį dantų būklei (diabetas, epilepsija, osteoporozė, atliekama chemoterapija ir kt.).

Užklausos forma

Turite klausimų ar reikalinga skubi specialisto konsultacija, nedvejokite
parašykite mums žinutę